Producción de variedades blancas

Val do Salnés

Condado do Tea

O Rosal

Ribeira do Ulla

Soutomaior

Variedades blancasVal do SalnésCondado do TeaO RosalRibeira do UllaSoutomaior
Albariño28.706.0638.339.2763.350.8362.029.99883
Loureira4.25557.589165.35700
Treixadura1.311172.98263.5778.6900
Caíño blanco12.0258.149346.7446.3890
Torrontes09.83801.0840
Godello19.4401.95254.2673.8002