Produción de variedades vermellas

Val do Salnés

Condado do Tea

O Rosal

Ribeira do Ulla

Soutomaior

Variedades vermellasVal do SalnésCondado do TeaO RosalRibeira do UllaSoutomaior
Castañal22308.05400
Caíño tinto32.0802.68113.0521.538708
Espadeiro26.83316.650000
Loureira tinta3.16956500187
Brancellao2.4934.5935.15200
Mencía9.50142.0516328.249598
Pedral1.12411.667000
Sousón649143.72325.2855120